Spelarfakta (Senast uppdaterad efter omg 21)

SPELARESÄSSMSSSGSA
KMKGCMCG
TMTG
Francisco Mancilla24400001050
Jonathan Tamimi34024010040440
Tom Siwe1020519146401302224
Max Watson51000008191
Fredric Fendrich14321252918402003459
Stefan Karlsson11818120000181
Dzenis Kozica25146520040555
Joakim Karlsson614514121001211573
Tommy Thelin1129528582633113331186
Arni Vilhjalmsson1137110013144
Jesper Svensson9174127816001901938
Alex Portillo22118000020230
Stian Aasmundsen23115100010321
Daryl Smylie917816650340015419340
Christos Gravius16200001070
Evgenij Kobozev14300001050
Anton Cajtoft66565010060710
Robert Gojani713911310250012215112
Eric Ayuk1100100010111
André Calisir717617352001001865
Fredrik Olsson3625632300426634
Anton Andeasson10000001010

Förkortningar/förklaringar

SÄS=Antal säsonger i J-Södra
SM=Antalet spelade seriematcher för J-Södra
SS= Antalet spelade seriematcher från start för J-Södra
SG=Antal seriemål för J-Södra
SA=Antal serieassist för J-Södra
KM=Antalet kvalmatcher för J-Södra
KG=Antalet kvalmål för J-Södra
CM=Antalet cupmatcher för J-Södra
CG=Antalet cupmål för J-Södra
TM=Totalt antalet tävlingsmatcher för J-Södra
TG=Totalt antal mål under tävlingsmatcher för J-Södra