Spelarfakta (Senast uppdaterad efter omg 30)

SPELARESÄSSMSSSGSA
KMKGCMCG
TMTG
Francisco Mancilla25400101070
Jonathan Tamimi34426020040480
Tom Siwe1021319946601302324
Max Watson51000008191
Fredric Fendrich14327258918502003529
Stefan Karlsson12624121000271
Dzenis Kozica2605510320406610
Joakim Karlsson615014521201211643
Tommy Thelin1130429484645113332288
Arni Vilhjalmsson1167110013174
Jesper Svensson9183136816201902048
Alex Portillo22623002020300
Stian Aasmundsen23919202010422
Daryl Smylie918617452362015420342
Christos Gravius193000010100
Evgenij Kobozev15400001060
Anton Cajtoft67373012060810
Robert Gojani714712110252112216113
Eric Ayuk1120100010131
André Calisir718518252101001965
Fredrik Olsson3675632320427334
Anton Andreasson10000001010
Alexander Jallow15300201080

Förkortningar/förklaringar

SÄS=Antal säsonger i J-Södra
SM=Antalet spelade seriematcher för J-Södra
SS= Antalet spelade seriematcher från start för J-Södra
SG=Antal seriemål för J-Södra
SA=Antal serieassist för J-Södra
KM=Antalet kvalmatcher för J-Södra
KG=Antalet kvalmål för J-Södra
CM=Antalet cupmatcher för J-Södra
CG=Antalet cupmål för J-Södra
TM=Totalt antalet tävlingsmatcher för J-Södra
TG=Totalt antal mål under tävlingsmatcher för J-Södra